-10%

Штучні тюльпани букет інтер’єрний декор 5 штук бежево-рожевий
350 ₴/набір
315 ₴/набір
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Т113
+380966077088
- +380 (96) 607-70-88Юлія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір штучних тюльпанів.
Колір: бежево-рожевий.
Розмір: довжина 32 см, довжина бутона 4,5 см.
Матеріал: PU (подібний силікону).
У наборі 5 штук.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал стебла | Сталь |
| Матеріал квітки | Латекс |
| Матеріал листя | Латекс |
| Загальна довжина рослини | 32 см |
| Діаметр квітки | 3.5 см |
| Розташування квітів | Окремо головка |
| Колір | Рожевий |
| Тип | Штучна квітка |
| Довжина | 320 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 315 ₴/набір

